ÖVRIGT / Diverse / Nattygsbord 14325398
nr 1432 5398
Nattygsbord
Ett par, teak. Bredd: 36 cm. Djup: 50 cm, höjd: 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:14:07
19/11 13:57:32
300 kr
21/11 19:53:45