Ã–VRIGT / Diverse / Nattygsbord 14325398

nr 1432 5398

Nattygsbord

Ett par, teak. Bredd: 36 cm. Djup: 50 cm, höjd: 55 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 november 2021
kl 20:14:07

19/11 13:57:32 1      300 kr
21/11 19:53:45 2      Vinnande bud